yhteystiedot

Palvelunumerot

PALVELUNUMEROT JA YHTEYSTIEDOT:

Ajanvaraus 013 245 6000

Palvelusopimukset 013 245 6007

Laskutus 013 245 6008

 

laskutus@siuntyoterveys.fi (laskutukseen liittyvät asiat)

hallinto@siuntyoterveys.fi

Hallinto

Hallinnon yhteystiedot

Anne Kosonen Toimitusjohtaja 013 245 6010 anne.kosonen@siuntyoterveys.fi
Leena Kiiski Johtava työterveyslääkäri 013 245 6011 leena.kiiski@siuntyoterveys.fi
Arja Janhonen Hallintopäällikkö 013 245 6012 arja.janhonen@siuntyoterveys.fi
Satu Myller Asiakkuuspäällikkö 013 245 6013 satu.myller@siuntyoterveys.fi
Kirsi Karhapää Taloussuunnittelija 013 245 6015 kirsi.karhapaa@siuntyoterveys.fi
Hilve Salmelainen Hallinnon sihteeri:laskutus 013 245 6030 laskutus@siuntyoterveys.fi
Anja Pihlajakangas Hallinnon sihteeri:laskutus, arkisto 013 245 6031 laskutus@siuntyoterveys.fi
Hannu Sormunen ICT-suunnittelija, tietosuojavastaava 013 245 6014 hannu.sormunen@siuntyoterveys.fi

Palvelualueet

Palvelualueet

Eija Salminen Palvelupäällikkö: Länsi-Pohjoinen palvelualue (Juuka, Lieksa, Nurmes, Polvijärvi, Liperi, Outokumpu) ja Siilaisen palvelukeskus 013 245 6040 eija.salminen@siuntyoterveys.fi
Hanne Timonen Palvelupäällikkö: Itäinen palvelualue(Eno, Kontiolahti, Ilomantsi, Heinävaara, Pyhäselkä, Tuupovaara), eteläinen palvelualue ( Kitee, Kesälahti, Rääkkylä, Tohmajärvi) ja Tikkamäen palvelukeskus 013 245 6041 hanne.timonen@siuntyoterveys.fi
Outi Kuningas Vastaava palvelupäällikkö 013 245 6042 outi.kuningas@siuntyoterveys.fi