yhteystiedot

Palvelunumerot

PALVELUNUMEROT JA YHTEYSTIEDOT:

Ajanvaraus 013 245 6000 (ma-to klo 8-16, pe klo 8-14)

Laskutus 013 245 6008 (ma-pe  klo 8-11)

Palvelusopimukset  013 245 6007 (ma-pe klo 8-15)

 

laskutus@siuntyoterveys.fi (mm. laskutukseen liittyvät asiat, tilaajavastuutodistukset, Kelan korvaushakemukset)

hallinto@siuntyoterveys.fi (mm. työterveyshuollon palvelusopimusasiat)

Hallinto

Hallinnon yhteystiedot

Anne Kosonen Toimitusjohtaja 013 245 6010 anne.kosonen@siuntyoterveys.fi
Leena Kiiski Johtava työterveyslääkäri 013 245 6011 leena.kiiski@siuntyoterveys.fi
Arja Janhonen Hallintopäällikkö 013 245 6012 arja.janhonen@siuntyoterveys.fi
Outi Kuningas Vastaava palvelupäällikkö 013 245 6042 outi.kuningas@siuntyoterveys.fi
Katja Pehkonen Palveluesimies 013 245 6043 katja.pehkonen@siuntyoterveys.fi
Eija Salminen Palveluesimies 013 245 6040 eija.salminen@siuntyoterveys.fi
Heli Turunen Palveluesimies heli.turunen@siuntyoterveys.fi
Kirsi Karhapää Taloussuunnittelija 013 245 6015 kirsi.karhapaa@siuntyoterveys.fi
Anja Pihlajakangas Hallinnon sihteeri, arkisto 013 245 6031 anja.pihlajakangas@siuntyoterveys.fi
Hannu Sormunen ICT-suunnittelija, tietosuojavastaava 013 245 6014 hannu.sormunen@siuntyoterveys.fi