yhteystiedot

Palvelunumerot

PALVELUNUMEROT JA YHTEYSTIEDOT:

Ajanvaraus 013 245 6000 (ma-to klo 8-16, pe klo 8-14)

Laskutus 013 245 6008 (ma-pe  klo 8-11)

Palvelusopimukset  013 245 6007 (ma-pe klo 8-15)

 

laskutus@siuntyoterveys.fi (mm. laskutukseen liittyvät asiat, tilaajavastuutodistukset, Kelan korvaushakemukset)

hallinto@siuntyoterveys.fi (mm. työterveyshuollon palvelusopimusasiat)

Hallinto

Hallinnon yhteystiedot

Anne Kosonen Toimitusjohtaja 013 245 6010 anne.kosonen@siuntyoterveys.fi
Leena Lintuvuori va. Johtava työterveyslääkäri leena.lintuvuori@siuntyoterveys.fi
Tuovi Maasio Kehitysjohtaja 013 245 6019 tuovi.maasio@siuntyoterveys.fi
Arja Janhonen Hallintopäällikkö 013 245 6012 arja.janhonen@siuntyoterveys.fi
Katja Pehkonen Palveluesimies 013 245 6043 katja.pehkonen@siuntyoterveys.fi
Heli Turunen Palveluesimies 013 245 6044 heli.turunen@siuntyoterveys.fi
Noora Turunen Palveluesimies 013 245 6040 noora.turunen@siuntyoterveys.fi
Anna Pesonen Taloussuunnittelija 013 245 6015 anna.pesonen@siuntyoterveys.fi
Anja Sahlman Hallinnon sihteeri, arkisto 013 245 6031 anja.sahlman@siuntyoterveys.fi
Hannu Sormunen ICT-suunnittelija, tietosuojavastaava 013 245 6014 hannu.sormunen@siuntyoterveys.fi
Marja Huusko ICT-tukihenkilö 013 245 7628 marja.huusko@siuntyoterveys.fi